Technika Masters of Science

Masters of Science to technika, która została opracowana przez Sylwię Śliwkę, na podstawie duchowych przekazów i doświadczenia, które zostały przełożone na kursy i sesje uzdrawiania.

Pod czas pracy, wykorzystujemy najsubtelniejszą częstotliwość we wszechświecie 0,1 Hz/s. Dziś nauka nazywa ją częstotliwością fraktalną, czyli Świadomością Serca.

Serce jest początkiem wszystkiego, która daje nam dostęp do znaczne wyższych możliwości naszego umysłu otwierając drzwi do naszej pod- i nad- świadomości. Dzięki czemu, wykorzystując intencję i uwagę, wprowadzamy zmiany starych blokad, kodów, przekonań, uzdrawiamy traumy, oczyszczamy pamięć genetyczno – historyczną i uzdrawiamy siebie na wszystkich płaszczyznach istnienia.

Dzięki Świadomości Serca stajemy się świadomymi kreatorami naszej rzeczywistości, budujemy zdrowe relacje z samym sobą, z ludźmi a naszego otoczenia i ze światem fizycznym. Nasze prawdziwe Jama możliwość ujrzeć światło dzienne. Doświadczamy obfitości we wszystkich dziedzinach życia oraz z łatwością wyznaczamy i osiągamy życiowe cele.

Wystarczy kilka minut dziennie poświęcić na praktykę, aby przywrócić wzorzec fraktalny regenerujący nasze ciało, nasze D.N.A. i otwierając nas na jasną i wyraźną komunikację z naszym umysłem.

Człowiek przez tysiące lat rozwijał się w szczególny sposób. Zrozumiał możliwości umysłu. Jedak w drodze rozwoju zapomniał o sercu i doświadcza dziś oddzielenia  i dualizmu.

Umysł w dobie dualizmu wikła nas w idee, zdarzenia, poglądy i opinie, tworząc w ten sposób emocje, na które odpowiada Prawo Przyciągania. w efekcie otrzymujesz to na czym skupiasz swoją uwagę emocjonalną. Emocja bowiem jest paliwem dla twoich myśli, które manifestują się w twoim życiu. Myśl pozbawiona uczuć nie ma żadnej moc. Więc nie ważne jak bardzo będziesz się starał poprawić swój nastrój pozytywnym myśleniem, górę i tak wezmą emocje, które na poziomie świadomym często są wypierane.

Zamykasz się wewnątrz swojej głowy, zaprogramowany na hamowanie emocji, wszelkie przeczucia, czy intuicję odsuwasz od siebie jako coś niewłaściwego. Kiedy masz podjąć decyzję rozważasz wszystkie za i przeciw, by na koniec uznać że najlepszy wybór, to wybór racjonalny. Nauczono cię, że logika i wiara tylko w to, co można zobaczyć i doświadczyć fizycznymi zmysłami jest ideałem. W ten sposób człowiek pozwala by umysł dyrygował całym jego przedstawieniem, zwanym życiem.

Dziś tracimy zdolność łatwego rozwiązywania codziennych spraw, a w walce o jutro gubimy samego siebie. Dlatego miej odwagę choć na jeden dzień przenieś swoją świadomość do serca i zobacz, jak łatwe i proste może stać się twoje życie.  Jak problem, który istnienie tylko w twojej głowie znika, a pojawia się zrozumienie i jasność.

Przenosząc swoje życie do przestrzeni serca, wzrasta twoja intuicja i uaktywnione zostają zmysły paranormalne takie jak: jasnowidzenie, jasnoczucie, jasnowiedza, czy jasnosłyszenie oraz zyskujesz do wymiarów poza zmysłowych.

Powrót do serca wznosi twoje ciało do wyższych wymiarów, gdzie tworzenie staje się jeszcze łatwiejsze niż kiedykolwiek miało to miejsce. Stajesz się obecnym obserwatorem i stwarzasz swoją rzeczywistość poza dualizmem i prawami wszechświata. Stajesz się Alchemikiem.

Nie pozwól by twój umysł decydował o twoim “teraz”zamykając Cię w przeszłości i nakazują wybiegać w przyszłość, bo tak przestajesz żyć. Stań się własnym marzeniem świadomie wypowiedzianym i odkrytym na nowo.

Serce jest kluczem do wszystkiego czego pragniesz, a umysł jest po to by słuchać co mówi serce. Językiem umysłu są myśli, a intuicja językiem serca. Do Ciebie należy decyzja którym jeżykiem chcesz się komunikować.

Wszystkie zmiany są natychmiastowe i trwałe dzięki pracy na 9 poziomach, uzdrawiamy:

– ciało fizyczne tym samym uzdrawiając kody obecnego życia i kody genetyczne

– ciało eteryczne wzmacniają nasze pole energetyczne

– ciało emocjonalne wprowadzając nowe uczucia i emocje

– ciało mentalne uwalniają stare i wprowadzając nowe kody

– ciało intuicyjne pogłębiając i rozwijając naszą intuicję oraz zmysły paranormalne

– ciało przyczynowo- skutkowe – uzdrawiając naszą historię i ” karmę”

– ciało duchowe- uzdrawiając naszą dusze i wprowadzając jej świadomość na wyższe wymiary, tym samym uzdrawiając nasze Wyższe ja i Wewnętrzne Dziecko

W trakcie kursów poznasz techniki skutecznej i prostej pracy z podświadomością, ciałem fizycznym i ciałami subtelnymi.

Piękne medytacje pozwolą na doświadczenie własnej przestrzeni oraz przywrócić pamięć światła, którym Jesteś. Uzdrowią:

-relacje z bliskimi

– okres prenatalny i czas narodzin, dzieciństwo i okres dorastania

– oczyszczą i wprowadzą równowagę do czakr

– aktywują zmysły paranormalne oraz geny

– połączą cię ze światem duchowym otwierając na komunikację z Aniołami, Przewodnikami, Zwierzętami Mocy, Kryształami

Doświadczysz Boskiego Przepływu.

Zapraszam Cię do udziału w tej pięknej przygodzie, aby żyć w zdrowiu i miłości, z lekkością i łatwością sięgać po marzenia. Witajcie Mistrzowie Umiejętności Niezwykłych.  Sylwia

Jak zacząć ?

Tajemnice Natury  to kurs, w którym może wziąć udział każdy, kto jeszcze nie miał okazji uczestniczyć w kursach, jak i absolwenci naszych kursów.

My way to kurs, który jest podstawą do udziału w kolejnych spotkaniach jak: Flow Way, Elizjum, Soulmate, Body Balance, Intuicyjny Menager, do których możesz przystąpić dogodnej dla siebie kolejności.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY


Świadomość Serca to droga do szczęścia, zdrowia i samorealizacji.
Pod czas kursu uzdrowisz
kody i przekonania ograniczające świadomą kreację
własnej rzeczywistości.
Nawiążesz kontakt z własną intuicją i rozwiniesz swoje zmysły paranormalne.
Kurs ten jest podstawą do udziału w kolejnych cyklach spotkań
Masters of Science

Kurs otwierający Cię na przyjęcie obfitości.
Każdy z nas jest indywidualnym polem energetycznym i w zależności od tego
jakie energie się w nim znajdują – przyciągamy do siebie takich,
a nie innych ludzi, takie lub inne okoliczności, sukces lub porażkę.
Na kursie nauczysz się jak wpływać na swoje pole,
aby zwiększyć swoją skuteczność w samorealizacji do 100%.

Kurs, który rozwinie twoją intuicję i umiejętność uzdrawiania siebie i innych.
Poznasz intuicyjną anatomie oraz medycynę czakr.
Doświadczysz tego, co na pozór wydaje się nie możliwe.
Aktywujemy praniczną aureolę
wznosząc swoją wibrację na czwarty
oraz piąty wymiar świadomości.

Natura jest dostawcą wizji,
znaków i wiadomości ze sfery duchowej.
Na nowo poczujesz połączenie z ziemią
i nauczysz się jak uzdrawiać energią:
drzew, kryształów, kolorów, zapachów.

Rozwiniesz dar telepatii i telekinezy.

Kiedy przywrócisz swoją wewnętrzną równowagę
oraz poczucie własnej wartości,
wzbudzisz w sobie miłość do samego siebie
i otworzysz się na tworzenie idealnej relacji z drugą osobą

Kurs wprowadzi cię w równowagę
i akceptację świata fizycznego
dzięki czemu osiągniesz wyznaczone cele.
Nauczysz się jak świadomie odżywiać intuicję, czakry i ciało.

Nauczysz się jak funkcjonować w świecie fizycznym
z umiejętnością łączenia
swojej wizji marzenia
z fizyczną rzeczywistością
i stać się intuicyjnym przedsiębiorcą.