SESJE

 

 

Wszelkie działania wbrew tobie i twoim wartościom, długotrwałe tłumienie w sobie emocji, dawno zapomniane urazy i traumy, którym brak wybaczenia, brak akceptacji i odrzucenie,ciągły stres i presja,  to tylko niektóre elementy, ujawniające się po jakimś czasie w negatywny sposób, w naszym ciele fizycznym.

Nasze przekonania choć są z pozoru subtelne, to jednak zawsze obecne. Są niewidzialnymi czynnikami, które determinują nasze życie. Warto umieć o nie zadbać, abyśmy łatwo potrafili wybrnąć z krzywd i nieporozumień oraz świadomie kreować własną rzeczywistość .

Jedno jest pewne: stosują higienę mentalną na co dzień – dobre samopoczucie pozostaje z Tobą na zawsze.

Dlatego na sesję zapraszam z każdym ważnym dla ciebie tematem, z którym czujesz że nie możesz poradzić sobie sam. Mogą dotyczyć one zdrowia, jak i życia prywatnego, osobistego, finansowego, rozwoju osobistego, wzmocnienie pola energetycznego, czy oczyszczenia czakr i ciał subtelnych. Jeśli jesteś gotowy również możemy pracować na pamięci historycznej pod czas, której uzdrawiamy karmę i prawo przyczynowo – skutkowe twojego życia.

Jedna sesja wystarczy, abyś doświadczył uzdrowienia na kilku poziomach i poczuł zmiany na lepsze. Jednak często osoby, korzystają z kilku sesji, tak aby nowa jakość, na dobre się w nich zadomowiła. Jeśli pytasz czy jest kiedyś koniec? Nie końca nie ma nigdy. Bowiem zawsze pojawiają się nowe doświadczenia, które tworzą nowe wzorce i przekonania, którym każdy chce się przyjrzeć, aby doświadczyć głębszej zmiany i ukierunkować swoją przyszłość. Stąd korzystanie z sesji staje się czymś naturalnym. Nie zalecam jednak pośpiechu wszystko zależy od Twojej gotowości na pozytywne zmiany. Jest to proces indywidualny, zachodzący dla każdego w różnym czasie.

Mogę towarzyszyć ci na drodze ku zdrowiu, powiedzieć co widzę, przekazać energię i w miarę możliwości wspierać cię, ale właściwą pracę wykonasz Ty Sam.

Koszt sesji  350 zł

280 zł dla Absolwentów kursów MoS

Czas spotkania do 60 minut

Rezerwacja: 501 874 561

sylwa@sylwiasliwka.pl

lub system rezerwacji

Sesje na odległość:

( prosimy o kontakt o ustalonej godzinie )

Skype : galanimo Ana Loucia

lub telefonicznie 501 874 561

REGULAMIN:

1. Sesje prowadzi twórca i nauczyciel Masters of Science , Sylwia Śliwka

2. Sesje wymagają wcześniejsze rezerwacji terminu oraz w przypadku sesji przez skype, wpłaty do 3 dni przed spotkaniem na numer konta: Mbank 98 1140 2017 0000 4102 1126 3060. Brak wpłaty w w.w terminie skutkuje anulacją terminu rezerwacji.

3. Sesje można odwołać po wcześniejszym kontakcie na 501 874 561, sylwia@sylwiasliwka.pl lub przez system rezerwacji.

4. Zwrot wpłaty w przypadku odwołania przez uczestnika, ustalonego terminu sesji w czasie krótszym niż 7 dni od daty sesji, skutkuje potrąceniem kosztów operacyjnych w wysokości 50 zł.