Masters of Science MyWay – 3 dni

KOSZT KURSU 1100 zł / DLA POWTARZAJĄCYCH 280 zł
PRZY REZERWACJI WPŁATA ZADATKU 200 zł
MBANK 98 1140 2017 0000 4102 1126 3060
( w cenie skrypt oraz poczęstunek)

Kurs My Way to podstawowy kurs Masters of Science, który wprowadzi cię w sztukę świadomej kreacji własnej rzeczywistości, poza dualizmem. Pod czas kursu połączysz swoje ciało, umysł i dusze w jedno, odnajdując swoją prawdziwą tożsamość w przestrzeni serca.

Nauczysz się jak poprzez intencję i uwagę świadomie tworzyć to czego pragniesz . Subtelne i umiejętne podejście do przyczyny problemu otworzy przed Tobą ogromne możliwości zmian na lepsze, odkryjesz ograniczające Cię przekonania docierając do samego ich źródła oraz staniesz się świadomym twórcą własnej rzeczywistości. W trakcie zajęć pogłębisz swoją intuicję, odkryjesz swój cel by jeszcze łatwiej podążać za marzeniami w poczuciu akceptacji i miłości.

Na kursie aktywujemy fale fraktalne dzięki, którym  przywrócimy optymalne i zdrowe połączenie pomiędzy między sercem, a wszystkimi innymi organami w ciele, dzięki czemu nastąpi uzdrowienie, a nasze półkule mózgowe zostaną zsynchronizowane dając nam dostęp do wyższych możliwości naszego umysłu otwierając nas na postrzeganie poza zmysłowe.

NA KURSIE:

Poznasz techniki dotarcia do samego źródła własnych blokad, ograniczających kodów, przekonań oraz  negatywnych emocji. Nauczysz się uwalniać je i tworzyć nowe uczucia na 9 poziomach swojego istnienia, wprowadzając uzdrowienie na wielu płaszczyznach życia: zdrowie, relacje, pieniądze, czy samorealizacji. Nauczysz się uzdrawiać siebie i swoje życie . Staniesz się inspiracją dla innych do gotowości na zmiany ku lepszemu poprzez praktykę pięciu cnót serca.

– serce jako świadomość emocjonalna – wpływ emocji na twoje życie, otoczenie, ciało fizyczne i ciała subtelne

– zrozumiesz moc myśli i emocji

– wpływ podświadomości na kształtowanie twojego życia

– nauczysz się jak wykorzystując intencję i uwagę doświadczyć transformacji na 9 poziomach swojego istnienia, tym samym uzdrawiając kody genetyczne oraz pamięć duszy – “karmę”

– duchowa psychologia – jak pracować z chorobą

– połączysz się ze źródłem poprzez świętą przestrzeń serca

–  bezwarunkowa miłość w uzdrawianiu siebie i innych

– przejdziemy przez proces uwalniania żali, lęków i gniewu- nauczysz się wybaczać, aby być wolnym od przeszłości , stać się obecnym w Teraz i uzdrowić siebie

– uwolnisz się od oczekiwań i oceny

– staniesz się świadomym kreatorem tego czego pragniesz będąc poza czasem

–  poznasz swoją budowę energetyczną przechodząc przez czakry i ciała subtelne

– anatomia ciał subtelnych – wpływ zapisanych w nich informacji na nasze ciało fizyczne i codzienne życie

– rozwiniesz swoją intuicję i uwolnisz się od dualizmu umysłu – stając się światłem i miłością

– nauczysz się intuicyjnego postrzegania ciała dzięki czemu szybko i łatwo dotrzesz do blokady oraz choroby by ją uzdrowić

– nawiążesz kontakt ze światem duchowym: Aniołami, Przewodnikami Duchowymi i Wyższym Ja

– uzdrowisz swoje wewnętrzne dziecko

– aktywujemy, oczyścimy i zrównoważymy czakry III wymiaru

– aktywujemy zmysł jasnowidzenia

– wprowadzimy równowagę pierwiastka męskiego i żeńskiego dzięki czemu wzrośnie nasza samoakceptacja

– wzmocnisz poczucie własnej wartości i miłości do siebie

– poznasz plany istnienia jako źródła swojego pochodzenia

– nauczysz się oczyszczaj swoje pole energetyczne, chronić je przed negatywnymi energiami i toksycznymi ludźmi – ( haki, klątwy, błogosławieństwa itp)

– uwalnianie wolno pływających wspomnieć i zobowiązań z bliskimi

– uzdrowienie serca i duszy

– nauczysz się oczyszczać i programować materię nieożywioną

A wszystko przeplatane pięknymi medytacjami, które wprowadzą wyciszenie, zrozumienie i uzdrowienie.

Duch jest jak kropla oceanu, która w tym samym czasie doświadcza jedności pozostając nadal kroplą oceanu. Zachowuje własną indywidualność, w ten sposób przestaje być normalny, a staje się naturalny…

wtedy Ty tworzysz swoją przestrzeń, uwalniasz ograniczenia i Jesteś Obecny, tym samym wznosząc swoją świadomość na wyższy poziom

Nie ma każda tradycja duchowa i religie świata mówią o sercu jak o miejscu, przez które można dotrzeć do duszy, mądrości i intuicji. Twoim zadaniem jest odkryć własny świat, a następnie powierzyć się mu całym sobą.

Moc serca to moc inteligencji, która przenika cały wszechświat. Wykracza daleko poza nasze wyobrażenie o nas samych. Jeśli utrzymujesz porozumienie z samym sobą na poziomie emocjonalnym i fizycznym to utrzymujesz równowagę z całym wszechświatem i stajesz się świadomym kreatorem własnego życia.

Umysł koncentruje Twoją uwagę na zdarzeniach, poglądach, przekonaniach.

Serce natomiast zna prawdę i przemówi do Ciebie poprzez intuicję, słuchając go nigdy się nie pomylisz, ponieważ stanowi esencję tego czym jesteś, wie do czego powinieneś dążyć i jest wolne od dualizmu. Serce łączy Cię z głębszym źródłem wiedzy, do której nie znajdziesz dostępu tylko przez umysł.

Do kogo skierowany jest kurs praktyczny Masters of Science – szkolenie otwarte jest zarówno dla tych, którzy zainteresowani są wykorzystaniem zdobytej wiedzy w życiu zawodowym, jak i dla osób szukających możliwości osobistego rozwoju: w związku z partnerem, w swojej rodzinie czy pracy.

Szkolenie skierowane jest tym samym do:
– osoby prywatne zainteresowane rozwojem osobistym oraz wzajemnym wzrastaniem w relacjach partnerskich, związkach, w rodzinie i na płaszczyźnie zawodowej – możesz ten kurs wykorzystać w celu zdobycia osobistych wglądów i lepszego zrozumienia sił mających wpływ na Twoje życie. Już najbardziej podstawowa wiedza może mieć zbawienny wpływ zarówno na nasze stosunki z innymi, jak i z naszą rodziną oraz na nasze życie zawodowe.
– doradców zawodowych i terapeutów,
– osób pracujących w zawodach związanych z leczeniem i uzdrawianiem,
– zawody związane z pozycją kierowniczą (zdobędą oni zarówno wiedzę związaną z pracą w organizacjach czy też tą dotyczącą kierowania, ale też otrzymają osobistą pomoc w celu rozwoju własnych kompetencji kierowniczych),
– zawody socjalne i pedagogiczne wszystkie zawody związane z wychowaniem,
– zawody artystyczne i muzyczne: pozyskanie większej głębi w celu wykorzystania jej do rozwoju własnego talentu, pomoc w rozwiązaniu własnych problemów prowadzi do zwiększonej kreatywności i silnej potrzeby tworzenia, co przyczynić się może w dużym stopniu do uwolnienia się od twórczych blokad i wewnętrznej pustki,

Wcześniejsze zajęcia pokazały, że dzięki kursom wiele osób odkrywało na nowo swoją drogę zawodową, gdyż znajdowali się oni w takim momencie swojego życia, który wymagał od nich pewnych decyzji. Zyskane impulsy pozwoliły na nowy początek, na samodzielność i lepsze radzenie sobie z wyzwaniami i z życiem codziennym.