Masters of Science TAJEMNICE NATURY

KOSZT KURSU 880 zł / DLA POWTARZAJĄCYCH 280 zł
PRZY REZERWACJI WPŁATA ZADATKU 200 zł
MBANK 98 1140 2017 0000 4102 1126 3060
( w cenie skrypt oraz poczęstunek)

W pogoni do przyszłości oraz pułapki współczesnego życia izolują nas od ziemi, przez co zostaje mało miejsca na wewnętrzną podróż. Tracimy zdolność słuchania głosu naszej duszy. Co raz bardziej tracimy połączenie z naturą, która jest potężnym dostawcą wizji, znaków i wiadomości ze sfery duchowej.

Zapomnieliśmy jak szukać tych znaków, jak wsłuchiwać się w wiadomości wiatru, jak czerpać mądrość z drzew, czy uzdrowienie z kryształów. Kurs Tajemnice Natury to wyprawa w celu odzyskania poczucia cudu i połączenia z ziemią.

Pod czas kursu odkryjesz prawa natury i w pięknym, nie znany dotąd sposób przeniesiesz się na łono natury. Nauczysz się jak korzystać z drzew, ziół i zapachów, aby wprowadzić równowagę i uzdrowienie do swojej przestrzeni.

Poznasz bliżej naturę kryształów, naszych najstarszych braci, którzy swoją wibracją i barwą wzniosą cię na nowe poziomy.

Nauczysz się kontrolować materię. Prawa natury są niezmienne i nie możemy od nich uciec, jednak możemy je wykorzystać dzięki prawom wyższego rzędu. Obudzisz w sobie umiejętność telekinezy i telepatii .

Wykonasz własnoręcznie swojego drzewca, by transformować przeszłość i manifestować przyszłość.

Świat  w którym żyjesz jest ulotny i ciągle się zmienia, przez co gdzieś w środku czujesz, że jest czystą iluzją. Ludzie w pogoni za szczęściem gubią swoje połączenie z tym co fizyczne, a sztuką jest żyć i działać tak , jak gdyby pędzący wszechświat i materia były rzeczywiste, ponieważ w świecie fizycznym moc twoich myśli i emocji jest najpotężniejszą naturalną siłą. Dlatego czas przestać walczyć z tym, co na pozór wydaje się nie możliwe i wykorzystać swoje naturalne moce oraz prawa do kreowania swojego świata.

Używając energii elementów natury – powietrza, wody, ognia i ziemi – oczyścisz stare blokady tak, by w pełni słyszeć sekretne wiadomości pochodzące od twojej duszy.

NA KURSIE:

– dowiesz się kim Jesteś i co jest Twoją misją

– poznasz wpływ elementów natury na twoje życie- powietrze, woda, ogień i ziemia

– nauczysz się uzdrawiać energią drzew oraz nawiążesz z nimi duchowy kontakt

– nauczysz się uzdrawiać zapachem oraz energią i kolorem kryształów

– poznasz prawa energii – moc duszy

– spotkasz swoje zwierzęta mocy przy dźwiękach szamańskiego będna

– siatka krystaliczna – w uzdrawianiu i aktywacji genów przodków

– programowanie kryształów

– święty krąg – jak tworzyć własną przestrzeń w dowolnym miejscu i czasie

– spotkasz duchy przyrody – plan eteryczny- wróżki, elfy

– telepatia – nauka czytania w myślach

– telekineza