sylwia

Sylwia Śliwka

W XX wieku na świat przyszła mała dziewczynka, która była świadoma własnej indywidualności, pochodzenia i przyszłej drogi. Zakochana w zwierzętach, naturze i od samego początku w stałym kontakcie ze światem eterycznym, astralnym i duchowym.

Od dziecka towarzyszył jej kolor żółty… to jemu przypisuje się świadomość emocjonalną. Dziś jako Empatka i Rutynolog zapraszam Ciebie na odkrycie własnej tożsamości ukrytej pod maską bycia normalnym. Czas by zgłębić swoją prawdziwe ja i wyjść  z iluzji bycia tylko człowiekiem, który ma marzenia, wizje i cele, ale to tylko istota szukająca boskich przeżyć. Twoje ciało zamieszkuje duch, który szuka ludzkich doświadczeń i kiedy to zaakceptujesz, zgłębisz swoją prawdziwą tożsamość, doświadczając jedności z wszelkim istnieniem.

Zapraszam Cię na autorski cykl spotkań Masters of Science oraz sesje uzdrawiania pod czas których doświadczysz nie tylko uzdrowienia siebie, ale i Ty zaczniesz być uzdrowieniem dla innych.

Nasze spotkania odbywają się w całej Polsce, a najczęściej w Instytucie Masters of Science, który mieście się w Dolince Straconki Beskidu Małego w Ana Lousia House, w Bielsku -Białej. W zielonym miejscu pod lasem, otoczonym górami, gdzie złapiesz “głębszy oddech” i odkryjesz magiczną atmosferę, pełną wolności, dobroci i radości.

W poczuciu pieczy i spokoju, będziesz mógł swobodnie nawiązać kontakt ze swoim wewnętrznym Ja, uzdrawiając życie emocjonalne, mentalne i fizyczne – własne  i bliskich.

Jako Instytut realizujemy rzetelną pomoc dla ośrodków instytucjonalnych oraz firm (coaching +rekrutacja) pracują z pod- i nad- świadomością, na poziomie najwyższym z aktualnie możliwych.

Sylwia Śliwka- autorka, terapeutka i nauczycielka Masters of Science. Alchemik uzdrawiania fraktalnego, Mistrz czakro- terapii, Empatka, Rutynolog i Jasnowidz. Terapeuta trans- kulturowy.


O sobie:

– Masters of Science dla mnie: styl życia, codzienność, wolność, naturalność, niezależność, świadomość, kreacja, flow…

– Jeśli nie Masters of Science to..coś innego, są różne sposoby żeby się rozwijać. Ja wybrałam świadomość serca to tu znajduję odpowiedzi i wskazówki: kim jestem, co robić i dokąd zmierzać

– Najważniejsze dla mnie… żyć w pasji , reszta przyjdzie sama

– Lubię…zmiany , to jedyna stała rzecz w życiu każdego człowieka

– Ulubione miejsca… las, łąka, morze, sala wykładowa…w każdym z tych miejsc odnajduję siebie

– Planuję .. nie planuję, pozwalamy aby to plany odnalazły mnie

Często wystarcz jedna sesja, aby poczuć się znacznie lepiej, często jeden kurs jest zaczątkiem nowego sposobu myślenia i otwarcia wcześniej zamkniętych drzwi. Teraz możesz podążać za swoimi marzeniami szybciej niż kiedykolwiek

z miłością i światłem Sylwia – Ana Lousia

 

Dołącz do nas, a zabierzemy Cię jeszcze wyżej