sylwia

Sylwia Śliwka

W XX wieku na świat przyszła mała dziewczynka, która była świadoma własnej indywidualności, pochodzenia i przyszłej drogi. Zakochana w zwierzętach, naturze i od samego początku w stałym kontakcie ze światem eterycznym, astralnym i duchowym.

Od dziecka towarzyszył jej kolor żółty… to jemu przypisuje się świadomość emocjonalną. Dziś jako Empatka zapraszam Ciebie na odkrycie własnej tożsamości ukrytej pod maską bycia normalnym. Czas by zgłębić swoją prawdziwe ja i wyjść  z iluzji bycia tylko człowiekiem, który ma marzenia, wizje i cele, ale to tylko istota szukająca boskich przeżyć. Twoje ciało zamieszkuje duch, który szuka ludzkich doświadczeń i kiedy to zaakceptujesz, zgłębisz swoją prawdziwą tożsamość doświadczając jedności z wszelkim istnieniem.

Zapraszam Cię na autorski cykl spotkań Masters of Science oraz sesje uzdrawiania pod czas których doświadczysz nie tylko uzdrowienia siebie, ale i Ty zaczniesz być uzdrowieniem dla innych.

Nasze spotkania odbywają się w całej Polsce, a najczęściej w Instytucie Masters of Science, który mieście się w Dolince Straconki Beskidu Małego w Ana Lousia House, w Bielsku -Białej. W zielonym miejscu pod lasem, otoczonym górami, gdzie złapiesz “głębszy oddech” i odkryjesz magiczną atmosferę, pełną wolności, dobroci i radości.

W poczuciu pieczy i spokoju, będziesz mógł swobodnie nawiązać kontakt ze swoim wewnętrznym Ja, uzdrawiając życie emocjonalne, mentalne i fizyczne – własne  i bliskich.

Jako Instytut realizujemy rzetelną pomoc dla ośrodków instytucjonalnych oraz firm (coaching +rekrutacja) pracują z pod- i nad- świadomością, na poziomie najwyższym z aktualnie możliwych.

Sylwia Śliwka- autorka, terapeutka i nauczycielka Masters of Science. Alchemik uzdrawiania fraktalnego, Mistrz czakro- terapii, Empatka i Jasnowidz. Terapeuta trans- kulturowy.


O sobie:

– Masters of Science dla mnie: styl życia, codzienność, wolność, naturalność, niezależność, świadomość, kreacja, flow…

– Jeśli nie Masters of Science to..coś innego, są różne sposoby żeby się rozwijać. Ja wybrałam świadomość serca to tu znajduję odpowiedzi i wskazówki: kim jestem, co robić i dokąd zmierzać

– Najważniejsze dla mnie… żyć w pasji , reszta przyjdzie sama

– Lubię…zmiany , to jedyna stała rzecz w życiu każdego człowieka

– Ulubione miejsca… las, łąka, morze, sala wykładowa…w każdym z tych miejsc odnajduję siebie

– Planuję .. nie planuję, pozwalamy aby to plany odnalazły mnie

Często wystarcz jedna sesja, aby poczuć się znacznie lepiej, często jeden kurs jest zaczątkiem nowego sposobu myślenia i otwarcia wcześniej zamkniętych drzwi. Teraz możesz podążać za swoimi marzeniami szybciej niż kiedykolwiek

z miłością i światłem Sylwia – Ana Lousia

 

Dołącz do nas, a zabierzemy Cię jeszcze wyżej